Referencie za rok: 2013

SIlvester - DoubleTree by Hilton (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

31.12.2013 DoubleTree by Hilton, Košice, Line Up: Beata Dubasová, Funky Emotion.

SIlvester - DoubleTree by Hilton SIlvester - DoubleTree by Hilton SIlvester - DoubleTree by Hilton SIlvester - DoubleTree by Hilton SIlvester - DoubleTree by Hilton
 

Silvester 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

31.12.2013 Immaculata, Košice, Line Up: Michaella, Drišľak, Polemic, D.S.Studio, DJ Pepo.

Silvester 2013 Silvester 2013 Silvester 2013 Silvester 2013 Silvester 2013
 

Detský Silvester (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

31.12.2013 Historická Radnica, Košice, Line Up: Silvestrík, herci košického Bábkového divadla, rozprávkové postavičky Mickey a Minnie, Ujo Ľubo.

Detský Silvester Detský Silvester Detský Silvester Detský Silvester Detský Silvester
 

Party Snow (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

28.12.2013 Valča, Valčianka Dolina, Line Up: Rytmus, Ben Cristovao, DJ Poper, Robert Burian.

Party Snow Party Snow Party Snow Party Snow Party Snow
 

Vianočný Unifest 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

20.12.2013 Immaculata, Košice, Line Up: Braňo Mojsej, Protection, Freedeggs, Klasik Band.

Vianočný Unifest 2013 Vianočný Unifest 2013 Vianočný Unifest 2013 Vianočný Unifest 2013 Vianočný Unifest 2013
 

Vianočný koncert - Zázračné snehové gule (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

15.12.2013 Historická radnica, Košice, Line Up: Musica Iuvenalis, Miskolci Utosok, Peter Cmorík, Gladiátor.

Vianočný koncert - Zázračné snehové gule Vianočný koncert - Zázračné snehové gule Vianočný koncert - Zázračné snehové gule Vianočný koncert - Zázračné snehové gule Vianočný koncert - Zázračné snehové gule
 

Getrag - Tradičné vianoce (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

14.12.2013 Spoločenský Pavilón, Košice, Line Up: Getrag Band, Sláčikové kvarteto, FS Železiar.

Getrag - Tradičné vianoce Getrag - Tradičné vianoce Getrag - Tradičné vianoce Getrag - Tradičné vianoce Getrag - Tradičné vianoce
 

Dve v Jednom (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

13.12.2013 Immaculata, Košice, Line Up: No Name, Tina, Melanie Pain - Nouvelle Vague (Fr).

Dve v Jednom Dve v Jednom Dve v Jednom Dve v Jednom Dve v Jednom
 

Svetlo porozumenia (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

12.12.2013 Synagóga-Puškinová ulica, Evanjelický kostol-Mlynská ulica, Košice, Line Up: Peter Gyori, Róbert Fishmann, Otto Hejnič, Vladislav Mužak, Peter Tomko, Václav Greif, Marek Čaba, Matúš Kohútek, Stano Kohútek, Maťo Nováček, Zuzana Fujačová, Katarína Hasprová, Janette Zsigová, Tomáš Reindl, Anežka Hessová, Ridina Ahmedová, skupina Kandráčovci, Košické konzervatórium, Detský spevácky zbor Košice.

Svetlo porozumenia Svetlo porozumenia Svetlo porozumenia Svetlo porozumenia Svetlo porozumenia
 

Vianočný koncert - Stromček Prianí 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

06.12.2013 Štátne Divadlo, Košice, Line Up: Fragile, Monika Bagárová, Lucia Bugalová, Katka Koščová, Peter Cmorík, Daniel Húlka, Detský zbor Magnólia.

Vianočný koncert - Stromček Prianí 2013 Vianočný koncert - Stromček Prianí 2013 Vianočný koncert - Stromček Prianí 2013 Vianočný koncert - Stromček Prianí 2013 Vianočný koncert - Stromček Prianí 2013
 

Košické rozprávkové vianoce 2013 - otvorenie (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

05.12.2013 Immaculata, Košice, Line Up: Dara Rolins, Uno Star, Michaella, Richard Herrgott, Snehulienka a 7 trpaslíkov, SZUŠ Kmeťova.

Košické rozprávkové vianoce 2013 - otvorenie Košické rozprávkové vianoce 2013 - otvorenie Košické rozprávkové vianoce 2013 - otvorenie Košické rozprávkové vianoce 2013 - otvorenie Košické rozprávkové vianoce 2013 - otvorenie
 

Optima Dance Cup 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

23.11.2013 Atrium Optima, Košice, 5. ročník medzinárodnej tanečnej súťaže v Spoločenských tancoch.

Optima Dance Cup 2013 Optima Dance Cup 2013 Optima Dance Cup 2013 Optima Dance Cup 2013 Optima Dance Cup 2013
 

Naplň tie srdcia (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

17.11.2013 Dom Umenia, Košice, Line Up: Christopher West, Mike Mangione, skupina Union.

Naplň tie srdcia Naplň tie srdcia Naplň tie srdcia Naplň tie srdcia Naplň tie srdcia
 

Jesenné Jazzové Dni Košice (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

25.10.2013 Infinity Arena, Košice, Line Up: Brand New Heavies, Chicago Blues Connection, Inside Group.

Jesenné Jazzové Dni Košice Jesenné Jazzové Dni Košice Jesenné Jazzové Dni Košice Jesenné Jazzové Dni Košice Jesenné Jazzové Dni Košice
 

Konferencia Ohňa - Od mínusu k plusu (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

19.10.2013 Steel Arena, Košice, Line Up: Daniel Kolenda, Todd White.

Konferencia Ohňa - Od mínusu k plusu Konferencia Ohňa - Od mínusu k plusu Konferencia Ohňa - Od mínusu k plusu Konferencia Ohňa - Od mínusu k plusu Konferencia Ohňa - Od mínusu k plusu
 

Košický zlatý poklad (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

19.10.2013 Slovenský rozhlas, Košice, Line Up: Pesničková súťaž nových autorov a interpretov pôvodnej slovenskej populárne hudby.

Košický zlatý poklad Košický zlatý poklad Košický zlatý poklad Košický zlatý poklad Košický zlatý poklad
 

Hell King of Drift (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

11.-13.10.2013 Mestská Hala, Prešov, Line Up: Prešovské drift preteky so sprievodným programom.

Hell King of Drift Hell King of Drift Hell King of Drift Hell King of Drift Hell King of Drift
 

Medzinárodný Maratón Mieru (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

06.10.2013 Košice, 90. ročník Medzinárodného Maratónu Mieru

Medzinárodný Maratón Mieru Medzinárodný Maratón Mieru Medzinárodný Maratón Mieru Medzinárodný Maratón Mieru Medzinárodný Maratón Mieru
 

Dialóg Európa 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

05.10.2013 Kunsthalle, Košice, Line Up: Katarína Knechtová.

Dialóg Európa 2013 Dialóg Európa 2013 Dialóg Európa 2013 Dialóg Európa 2013 Dialóg Európa 2013
 

Fashion Party (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

04.10.2013 Fashion Caffé, OC Galéria Košice, Line Up: Anita Soul, Majk Spirit, Dodo Kuriľák, Majka Zelinová, Soňa Skoncová, Jana Mutňanská a Gabriela Drobová.

Fashion Party Fashion Party Fashion Party Fashion Party Fashion Party
 

Deň polície 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

27.09.2013 Dolná Brána, Košice, Line Up: speváčka Kristína, skupina Ščamba a Profesionáli.

Deň polície 2013 Deň polície 2013 Deň polície 2013 Deň polície 2013 Deň polície 2013
 

Juraj Barbarič 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

22.09.2013 Aupark, Košice, Line Up: Peter Bič Projekt.

Juraj Barbarič 2013 Juraj Barbarič 2013 Juraj Barbarič 2013 Juraj Barbarič 2013 Juraj Barbarič 2013
 

Národný pochod za život (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

22.09.2013 Immaculata, Košice, Line Up: Komajota

Národný pochod za život Národný pochod za život Národný pochod za život Národný pochod za život Národný pochod za život
 

Fashion Show Ego (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

20.09.2013 Fashion Café, OC Galéria, Košice, Line Up: Ego

Fashion Show Ego Fashion Show Ego Fashion Show Ego Fashion Show Ego Fashion Show Ego
 

Deň baníkov (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

14.09.2013 Mestský park, Jelšava, Line Up: Dominika Mirgová, Zdenka Predná, skupina Desmod.

Deň baníkov Deň baníkov Deň baníkov Deň baníkov Deň baníkov
 

RWE IT dáva krídla (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

13.09.2013 Vtáči Raj, Senné, Line Up: Jesabell, Lukáš Adamec

RWE IT dáva krídla RWE IT dáva krídla RWE IT dáva krídla RWE IT dáva krídla RWE IT dáva krídla
 

Košické slávnosti vína (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

12.-14.09.2013 Dolná Brána, Košice, Line Up: folklórny súbor Omladina, TC METEOR, Michaella s tanečnou skupinou D.S.Studio, Klasik Band, Combo Band, ohňová show Aramis, Dawles Band, Dixie Jazz Band, folklórny súbor Borievka, unplugged koncert Janko Lehotský.

Košické slávnosti vína Košické slávnosti vína Košické slávnosti vína Košické slávnosti vína Košické slávnosti vína
 

Festival divadiel Strednej Európy (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

04.-08.09.2013 Amfiteáter, Košice, Line Up: Nela Pocisková, Janko Slezák, Patrik Vyskočil a ďalší.

Festival divadiel Strednej Európy Festival divadiel Strednej Európy Festival divadiel Strednej Európy Festival divadiel Strednej Európy Festival divadiel Strednej Európy
 

Košické Kultúrne Leto 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

28.06.-30.08.2013 Dolná Brána, Košice, Line Up: Helena Okresová & Swingland, Maroš Bango, Divadelné predstavenia, Malý Filmový Festival, Campana Batucada, Opereta Gala, Ego.

Košické Kultúrne Leto 2013 Košické Kultúrne Leto 2013 Košické Kultúrne Leto 2013 Košické Kultúrne Leto 2013 Košické Kultúrne Leto 2013
 

Rock pod Kameňom (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

08.-10.08.2013 Sninské Rybníky - Openair festival, Line Up: Avantasia, Caliber X, Marvels of Contracts, Abscondo, Harlej, Grexabat, Elvenking, Alkehol, Stratovarius, Metropolis, Konflikt, Massriot, Fictive Marry, Meredith, Seven Ate, Porta Inferi, Farben Lehre, Paranoid, Wanastowi Vjecy, Helloween, Doga.

Rock pod Kameňom Rock pod Kameňom Rock pod Kameňom Rock pod Kameňom Rock pod Kameňom
 

Rewind - Vasco Rossi (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

26.07.2013 Immaculata, Košice, Line Up: Vasco Rossi & Tribute Band.

Rewind - Vasco Rossi Rewind - Vasco Rossi Rewind - Vasco Rossi Rewind - Vasco Rossi Rewind - Vasco Rossi
 

Predstavenie Mercedes - Benz trieda S, Košice (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

19.07.2013 Predajňa Mercedes - Benz, Dopravná, Košice, Line Up: The Pastels, Arpi Csete.

Predstavenie Mercedes - Benz trieda S, Košice Predstavenie Mercedes - Benz trieda S, Košice Predstavenie Mercedes - Benz trieda S, Košice Predstavenie Mercedes - Benz trieda S, Košice Predstavenie Mercedes - Benz trieda S, Košice
 

Hell King of Drift (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

12.-14.07.2013, Parkovisko pri Prachárni, Košice, Line Up: 1. Košické drift preteky so sprievodným programom DriftTAXI, stuntshow, carwash, mažoretky.

Hell King of Drift Hell King of Drift Hell King of Drift Hell King of Drift Hell King of Drift
 

Svetové stretnutie Slovákov (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

04.-07.07.2013 Dolná Brána, Košice, Line Up: folklórne vystúpenia, hudobné koncerty, divadelné predstavenia, multimediálne inscenácie.

Svetové stretnutie Slovákov Svetové stretnutie Slovákov Svetové stretnutie Slovákov Svetové stretnutie Slovákov Svetové stretnutie Slovákov
 

Copacabanna Beach Party (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

28.06.2013 Retro Cult Club, Košice, Line Up: Dj Lubosh, Dj Pietrodis, Dj Incognito, Dj Ricky, Dj Sukowach, Dara Rolins.

Copacabanna Beach Party Copacabanna Beach Party Copacabanna Beach Party Copacabanna Beach Party Copacabanna Beach Party
 

Cassovia Folkfest 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

26.-30.06.2013 Immaculata, Košice, Line Up: Košický folklórny festival, kde účinkujú domáce a zahraničné folklórne súbory.

Cassovia Folkfest 2013 Cassovia Folkfest 2013 Cassovia Folkfest 2013 Cassovia Folkfest 2013 Cassovia Folkfest 2013
 

1st Build & Media American Football Cup (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

22.06.2013 Štadión Lokomotíva, Košice, Line Up: Tomi Popovič, Cheerleaders Grimmy Dance Center.

1st Build & Media American Football Cup 1st Build & Media American Football Cup 1st Build & Media American Football Cup 1st Build & Media American Football Cup 1st Build & Media American Football Cup
 

Košice Gurmán fest 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

21.-23.06.2013 Botanická záhrada, Košice, Line Up: Jaroslav Židek, Damien Thuries, Rául Pérez.

Košice Gurmán fest 2013 Košice Gurmán fest 2013 Košice Gurmán fest 2013 Košice Gurmán fest 2013 Košice Gurmán fest 2013
 

Jánske ohne nad Šíravou (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

22.06.2013 Vinné, Line Up: ochotnícke divadlo VIDI Vinné, spevácka skupina Viňančan, folklórny súbor Zemplín.

Jánske ohne nad Šíravou Jánske ohne nad Šíravou Jánske ohne nad Šíravou Jánske ohne nad Šíravou Jánske ohne nad Šíravou
 

Neber drogy, ber hudbu (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

21.06.2013 Amfiteáter Humenné, Line Up: No Name, Jeno´s Brothers.

Neber drogy, ber hudbu Neber drogy, ber hudbu Neber drogy, ber hudbu Neber drogy, ber hudbu Neber drogy, ber hudbu
 

VSE - Deň plný Energie 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

15.06.2013 Skanzen, Stará Ľubovňa, Line Up: Marián Čekovský, Komajota, Desmod

VSE - Deň plný Energie 2013 VSE - Deň plný Energie 2013 VSE - Deň plný Energie 2013 VSE - Deň plný Energie 2013 VSE - Deň plný Energie 2013
 

Odhaľte tajomstvá - Elektráreň Vojany 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

08.06.2013 Elektráreň Vojany

Odhaľte tajomstvá - Elektráreň Vojany 2013 Odhaľte tajomstvá - Elektráreň Vojany 2013 Odhaľte tajomstvá - Elektráreň Vojany 2013 Odhaľte tajomstvá - Elektráreň Vojany 2013 Odhaľte tajomstvá - Elektráreň Vojany 2013
 

Košické Jarné Jazzové Dni 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

06.06.2013 Infinity Aréna, Košice, Line Up: AMC Trio, D Funktion, Incognito (GB)

Košické Jarné Jazzové Dni 2013 Košické Jarné Jazzové Dni 2013 Košické Jarné Jazzové Dni 2013 Košické Jarné Jazzové Dni 2013 Košické Jarné Jazzové Dni 2013
 

Tour de Slovakia (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

04.-08.06.2013 Dolná Brána, Košice, Line Up: 57.ročník medzinárodných cyklistických pretekov okolo Slovenska.

Tour de Slovakia Tour de Slovakia Tour de Slovakia Tour de Slovakia Tour de Slovakia
 

WDSF Košice Open Slovakia 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

01.-02.06.2013 Spoločenský Pavilón, Košice, Line Up: WDSF International Open LAT, WDSF International Open STD, WDSF Senior 1 LAT, WDSF Senior 2 STT, WDSF Open Youth LAT, WDSF Open Youth STT, WDSF Open Senior 1 STT, WDSF Open Senior 3 STT.

WDSF Košice Open Slovakia 2013 WDSF Košice Open Slovakia 2013 WDSF Košice Open Slovakia 2013 WDSF Košice Open Slovakia 2013 WDSF Košice Open Slovakia 2013
 

USS Family Safety Day 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

01.06.2013 U.S.Steel Košice, Line Up: Kodurka, Dorotka Tóthová, Ščamba, TS Čarnica, Katka Knechtová.

USS Family Safety Day 2013 USS Family Safety Day 2013 USS Family Safety Day 2013 USS Family Safety Day 2013 USS Family Safety Day 2013
 

Cassofest & After Dance Party 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

15.05.2013 Parkovisko pred Halou Cassosport, Košice, Line Up: Čekovský band, Smola a Hrušky, Kabát revival, Stanica Projekt, Kvety v podpaží, Sám sebou, Alternative, After Crow, Corvin Dalek, Breeth, Electrosoundsystem DJ´s, Spotty & Kadela.

Cassofest & After Dance Party 2013 Cassofest & After Dance Party 2013 Cassofest & After Dance Party 2013 Cassofest & After Dance Party 2013 Cassofest & After Dance Party 2013
 

Noc 7 hviezd (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

07.05.2013 Steel Arena, Košice, Line Up: DJ Popper, Anita Soul & liveband, Kontrafakt, Ego, Rytmus, DJ Anys, Marián Čekovský & liveband, Dara Rolins, Terri B., DJ Antoine, Cafe Del Fun

Noc 7 hviezd Noc 7 hviezd Noc 7 hviezd Noc 7 hviezd Noc 7 hviezd
 

Slávnostný galaprogram Dňa mesta Košice (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

07.05.2013 Schodisko Magistrátu mesta Košice, Line Up: Zuzana Smatanová, Mirka Partlová, Free Voices, Kandráčovci, Musica Iuvenalis, Konzervatórium Kmeťova, košickí módni návrhári a iní

Slávnostný galaprogram Dňa mesta Košice Slávnostný galaprogram Dňa mesta Košice Slávnostný galaprogram Dňa mesta Košice Slávnostný galaprogram Dňa mesta Košice Slávnostný galaprogram Dňa mesta Košice
 

Oslavy Dňa mesta Košice 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

30.04.-08.05.2013 Dolná Brána, Hlavná ulica Košice, Line Up: XIX. Ročník osláv Dňa mesta Košice

Oslavy Dňa mesta Košice 2013 Oslavy Dňa mesta Košice 2013 Oslavy Dňa mesta Košice 2013 Oslavy Dňa mesta Košice 2013 Oslavy Dňa mesta Košice 2013
 

Fashion Party (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

26.04.2013 Fashion Café, OC Galéria Košice, Line Up: Marián Čekovský s kapelou, Patrik Vrbovský

Fashion Party Fashion Party Fashion Party Fashion Party Fashion Party
 

20. Výročie spoločnosti Hartmann Rico (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

19.04.2013 Hotel Partizán, Tále, Line Up: Miroslav Žbirka, Partička

20. Výročie spoločnosti Hartmann Rico 20. Výročie spoločnosti Hartmann Rico 20. Výročie spoločnosti Hartmann Rico 20. Výročie spoločnosti Hartmann Rico 20. Výročie spoločnosti Hartmann Rico
 

Talkshow Mariana Čekovského - Čeky Point (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

08.02. a 22.03.2013, FUGA - kultúrne centrum kresťanov, Košice, Line Up: Tomi Okres, Lukáš Adamec a Nataša Džunková.

Talkshow Mariana Čekovského - Čeky Point Talkshow Mariana Čekovského - Čeky Point Talkshow Mariana Čekovského - Čeky Point Talkshow Mariana Čekovského - Čeky Point Talkshow Mariana Čekovského - Čeky Point
 

Majstrovstvá Slovenskej Republiky v 10-tich tancoch 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

16.02.2013 Spoločenský Pavilón, Košice, Line Up: Zdenka Predná, Latinos, Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili.

Majstrovstvá Slovenskej Republiky v 10-tich tancoch 2013 Majstrovstvá Slovenskej Republiky v 10-tich tancoch 2013 Majstrovstvá Slovenskej Republiky v 10-tich tancoch 2013 Majstrovstvá Slovenskej Republiky v 10-tich tancoch 2013 Majstrovstvá Slovenskej Republiky v 10-tich tancoch 2013
 

4. Ples milovníkov Tanca (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

02.02.2013 Spoločenský Pavilón, Košice, Line Up: Tanečná škola Meteor, DJ Vilo Szirmai, Team Kuba, Bossa Fusion, Ariadna

4. Ples milovníkov Tanca 4. Ples milovníkov Tanca 4. Ples milovníkov Tanca 4. Ples milovníkov Tanca 4. Ples milovníkov Tanca
 

6. Reprezentačný ples FEI TU (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

01.02.2013 Jedliková, Košice, Line Up: Michal David, Abracadabra, La Gioia, TC Meteor Košice

6. Reprezentačný ples FEI TU 6. Reprezentačný ples FEI TU 6. Reprezentačný ples FEI TU 6. Reprezentačný ples FEI TU 6. Reprezentačný ples FEI TU
 

1. Reprezentačný Ples SLÚŠ (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

26.01.2013 Spoločenský Pavilón, Košice, Line Up: Nicole J McCloud, Michaela Várady, Tanečná škola Meteor, folklórny súbor Omladina.

1. Reprezentačný Ples SLÚŠ 1. Reprezentačný Ples SLÚŠ 1. Reprezentačný Ples SLÚŠ 1. Reprezentačný Ples SLÚŠ 1. Reprezentačný Ples SLÚŠ
 

Otvárací Ceremoniál EHMK 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

19.01.2013 Pódium Pentapolitana, Immaculata Košice, Line Up: Anna Gaja, Outbreak, Stanica Projekt, Človek Milión Levoča, Paul Projekt, Ritmiklift, Dalla Mattina Alla Sera, Monika Agrebi, Projekt Bardejov, Folklórny súbor Hornád Košice.

Otvárací Ceremoniál EHMK 2013 Otvárací Ceremoniál EHMK 2013 Otvárací Ceremoniál EHMK 2013 Otvárací Ceremoniál EHMK 2013 Otvárací Ceremoniál EHMK 2013
 

Ples "Ďakujeme 2013" (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

11.01.2013 Spoločenský Pavilón, Košice, Line UP: No Name, Jiří Korn, Jana Kirschner, Big Band Gustáva Broma so sólistami, salónny orchester Afrodité, Axel Artist, Cyrille Humen, Long Vehicle Circus, TK Ellegance.

Ples "Ďakujeme 2013" Ples "Ďakujeme 2013" Ples "Ďakujeme 2013" Ples "Ďakujeme 2013" Ples "Ďakujeme 2013"
 

Love or Race 2013 (Fotogaléria, Detail , Flash Fotogaléria, )

05.01.2013 Biela Púť, Jasná, Line Up: Marián Čekovský Band, A.M.O, Polemic, Katarína Knechtová, Gladiator, Kristína, Martin Harich.

Love or Race 2013 Love or Race 2013 Love or Race 2013 Love or Race 2013 Love or Race 2013
 
 
  • JBL
  • digidesign
  • Soundcraft
  • crown
  • YAMAHA
  • sennheiser
  • SHURE
  • nivtec flexibel
  • ChamSys
  • Martin
  • SGM lighting group
  • BlackMagicDesign
  • datavideo
  • Apple

Partneri

  • Spoločenský pavilón
  • DANNAX s.r.o. - vývoj internetových aplikácií
  • fx petrik